Aleyna ‘Beni karısıyla karıştırmasın’ dedi! Yunus Emre’nin eşi ateş püskürdü

Survivor All Star’ın yarışmacıları Yunus Emre Özden ve Aleyna Kalaycıoğlu, bir süredir aralarındaki samimiyetle dikkat çekiyor. Yunus Emre’nin eşi Beria Özden, daha önce bu samimiyet karşısında rahatsız olmuş ve kocasına canlı yayın sırasında “Aleyna’dan uzak dur” demişti.

“AYNI HAREKETLER DEVAM EDERSE…”

Beria Özden, gündem olan bu olayın ardından Pınar Kerimoğlu’nun Youtube kanalına konuk olmuştu. Ünlü isim, eşinin Aleyna ile yakınlık kurması hakkında konuşmuştu.

Özden, “Emre ile bu konuyu konuştuk. Kendisi bana ‘çıkan haberlere itibar etme, burada herkes benim bacım, kardeşim aklında bir soru işareti kalmasın’ dedi. Ama sivil hayatta aynı hareketler devam ederse…” diyerek elleri ile ‘saçını başını yolarım’ hareketi yapmıştı.

GERGİNLİK ÇIKTI

Geçtiğimiz akşam oynanan birinci dokunulmazlık oyunu sırasında Yunus Emre, Nefise’yi belinden tutarak aşağı düşürmeye çalıştı. Bu hamle sırasında Aleyna’nın bacağına darbe geldi. Hal böyle olunca Kalaycıoğlu, Yunus Emre’ye tepki gösterdi ve ikilinin arasında tartışma çıktı.

 “YETER”

Aileleri tarafından birbirlerine karşı’uzak dur’ uyarılarına maruz kalan Yunus Emre ve Aleyna gerildi. Yunus Emre’nin Nefise’yi kucağında kaldırması sırasında Aleyna’nın bacağına çarptığı olayda Aleyna “Yeter” diyerek Yunus Emre’ye bağırdı. Aleyna Yunus Emre’ye dönerek; ‘Yeter, ayağıma vurdun. Ne yapıyorsun? Bir şey konuşuyorum şurada’ diyerek tepki gösterdi. Yunus Emre ise ‘Sen nasıl konuşuyorsun? Bir daha bana bağırma’ diyerek Aleyna’yı uyardı.

“KENDİNE GEL”

Aleyna ise hıncını alamayarak “İnsan sakatlamakta bir numarasın” diyerek kızdı. Yunus Emre ise “Sen kırık mısın ne bağırıyorsun?” sözleriyle dikkat çekti. Aleyna yakın arkadaşına “Kendine gel” diyerek uyarıda bulundu.

“BEN ONUN BİLDİĞİ KADINLARDAN DEĞİLİM”

Survivor All Star’ın dün akşam ekranlara gelen bölümünde ise Aleyna Kalaycıoğlu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Yarışmacı yaşananlarla ilgili şu cümleleri kullandı:

Ada hayatında ve normalde oyunlarda zaten sürekli böyle bir şeyleri kırıyor, bir şeyleri yakıyor, birilerine zarar veriyor ve kendisine zarar veriyor. Beni sakın ama sakın ne karısıyla ne kardeşiyle ne annesiyle ne de ailesinden herhangi bir kadınla karıştırmasın. Çünkü bana kimse bu zamana kadar küfür edemedi, sakın beni onlarla karıştırmasın. Ben onun o bildiği kadınlardan da değilim, ama dedim ki ‘Aleyna sakin ol yakın arkadaşın.’ Bir şekilde tatlıya bağladık ama ben sağlıklı bulmuyorum. Allah yakınlarına sabır versin.

“BANA, AİLESİNE VE KIZ KARDEŞİNE LAF EDECEK BİR KADIN DEĞİLSİN”

Aleyna’nın röportajı karşısında öfkelenen Yunus Emre’nin eşi Beria Özden ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlerle cevap verdi: “Pardon da ailece çok gerginiz, ailelere neden sıçrıyor bu konu? Haddini bilmez şımarık bir kadının tutumu çok çirkin. Günlerdir eski, yeni yarışmacılara parmak sallayan şov yapan birini izledik. Senin annen anne, bacın bacı da Yunus Emre’nin ailesine, bana, kız kardeşine laf edecek bir kadın değilsin! Duyar kasan başkasının ailesini eleştiriyor, yarışmacının da halkına nasıl girme cesareti bulabiliyorsun diye sorarım sana ve bu durumdan özür borçlusun! Burada evlat Özlem’i çeken bir anneyi çirkin primine alet edemezsin.”

“BİZ BAŞKALARININ AİLESİNE BENZEMEYİZ”

Yunus Emre’nin Aleyna için de zamanında müdahale ettiğini ve bu sürece ailelerin dahil edilmemesi gerektiğini belirten Özden, “Kırmızı çizgi dokunulmazlığı kişiye göre mi belirleniyor ve haklı çıktım boşuna ilk ben uzak dur demedim. Ben eşiyim ben geçtim aileye konu geliyorsa kişinin iradesizliğiyle yaptığı röportajdır kendine gelince duyar kas, parmak salla başkasına yapmayacaksın haklı yanı yoktur. Ödüle gidebilsin diye ceza almaması için çabalayan, iki kalpli bir adam izledim bizi katmasın. Biz başkalarının ailesine benzemeyiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir